Gięcie blach Warszawa, gięcie blachy

 

Gięcie blach

 

Proces gięcia blach polega na stałej zmianie kształtu materiału. Zachowana zostaje trwałość i spójność. Gięcie blach wykonuje się na gorąco lub zimno przy użyciu nowoczesnych maszyn (walców, pras).

 

Proces ten przebiega w trzech etapach:
1. gięcie sprężyste
2. gięcie plastyczne
3. dotłaczanie

 

Firma Chmielewski-laser wyspecjalizowała się w usługach gięcia blach. Nasze profesjonalne działania nie naruszają właściwości fizycznych używanych materiałów. Stosujemy nowoczesne rozwiązania pozwalające na precyzyjny proces gięcia blach, uzyskiwanie pożądanego kształtu i późniejsze użytkowanie blachy. Wykorzystywane przez nas specjalistyczne maszyny zapewniają niezwykłą dokładność oraz wydajność. Zawsze realizujemy zadania w zgodzie z potrzebami danego Klienta. Wybierając firmę Chmielewski-laser masz gwarancję stosowania nowoczesnego sprzętu i rzetelnego wykonania usługi. Jeśli zależy Państwu na procesie gięcia blach wysokiej jakości to otrzymacie go tylko z nami.

Skuteczne gięcie blach

 

Skuteczne gięcie blach realizujemy na nowoczesnej prasie krawędziowej TruBend 3120. Maszyna ta to połączenie innowacyjnej techniki z precyzją. Została wyposażona w automatyczną kontrolę kąta gięcia blachy. System wykonuje stałe pomiary i reguluje proces do uzyskania właściwego kąta. Zapewnia bezproblemowe gięcie blach od zaprogramowania do właściwego gięcia. Wyróżnia się wysoką dokładnością, dynamiką osi, intuicyjnym programowaniem.

 

 

 Gięcie prasą TRUMPFGięcie blach prasą krawędziową

 

 

Gwarantujemy Państwu uzyskanie detali jakich oczekujecie.

Dokładny proces gięcia blach (1 mm na 30 kolejnych uderzeniach o długości 2000 mm) i brak zarysowań pozwalają na wytworzenie produktów, które są idealnie dopasowane do pozostałych części wyrobu końcowego i zachwycają jakością wykonania.

Aby mogli Państwo otrzymać produkty najwyższej jakości zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży oraz stosujemy najnowocześniejsze urządzenia.

Nasza firma, z siedzibą w Warszawie, prężnie się rozwija, dzięki czemu w szybkim czasie staliśmy się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Przyczyniło się do tego zaufanie naszych Klientów, którzy zawierzyli naszym umiejętnościom oraz doświadczeniu.

 

 

 

 

Czytaj dalej...